Ogłoszenie

Uwaga konkurs na Moderatora trwa zglosznia prosze wysyłać na PW do 1 września w zgloszeniu nalezy podac dwa konkretne powody

  • Index
  •  » Hacki
  •  » Multihack z gwarancją nie wysyłaj już nie działajacych sms-ów!!!!!

#1 2009-10-15 17:10:41

ziomalek1407

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 2
Punktów :   

Multihack z gwarancją nie wysyłaj już nie działajacych sms-ów!!!!!

Witam wszystkich chcialem sie wypowiedzieć na temat hacków do gry metin dwa otóz w googlach nie prawie mozna ich znaleść a kto już znajdzie musi poswiecic duzo czasu a ja przez przypadek znalazlem na allegro uzytkownika ktory sprzedaje multihacka z gwarancja i jak by nie dzialal to oddaje pieniadze zawsze tez mamy gwarancje ze jak nie bedzie dzialal to mozemy mu dac negatywa nie polaca sie wysylac sms-ow bo to i tak nic nie da ja probowalem juz stracilem tylko pieniadze daje linka bo chcialem sie z wami podzielic ta informacja oni wysylaja nam hacka nawet gdy jeszcze pieniadze nie wplyna na ich kato wystarczy przeskanowac im druczek przelewu i jest bardzo mily kontakt wszystko wyjasnia i w hacku znajduje sie szczegolowa instrukcja polecam kazdemu ja mysle ze dobrze wydalem te pieniadze i jeszcze dostalem w gratisie 500kk polecam wszystkim tego uzytkownika z nim sie mozna dogadać no i mamy gwarancje

http://allegro.pl/item767017668_super_d … legro.html

Offline

 
  • Index
  •  » Hacki
  •  » Multihack z gwarancją nie wysyłaj już nie działajacych sms-ów!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,minidv,hi8,filmów 8mm